Augu sveikas ir laimingas

„Augu sveikas ir laimingas“ – vienas projekto „Knyga – raktas į pažinimą“ renginių. Jo svečiai –  „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos pradinukai su savo mokytojomis Sigita Bekerienė ir Aelita Melėniene.

Kaip kiekviena diena turėtų prasidėti nuo mankštos, taip ir renginys prasidėjo linksma ir nuotaikinga žinomo literatūrinio personažo Flinto „Piratų mankšta“.

Pirmokams tai buvo pirmasis viešas pasirodymas, jautėsi jaudulys, tačiau vitaminams skirtų  eilių skambesys ir prasmė nuo to nė kiek nenukentėjo. Ketvirtokai visus supažindino su vitaminų svarba, kokiose daržovėse, vaisiuose daugiausia ir kokių vitaminų „gyvena“. Siekdami išlaikyti pirmokėlių dėmesį, vyresnieji draugai jiems pateikė klausimų. Įtvirtinus sveikatos žinias, vaikai rungėsi viktorinoje „Taip ir ne“. Mokiniai spėjo, kas slepiasi dėžutėse. Vėliau visi dalyviai, pasiskirstę grupėmis, spalvino, piešė ir klijavo savo istorijas, o iš sukurtų spalvingų darbelių buvo parengta paroda, papuošusi bibliotekos knygų lentynas. Vargu ar be mokytojų išradingumo ir kūrybingumo, būtų buvę taip įdomu ir linksma.

Ko reikia, kad augtume sveiki ir laimingi? Kilo rankutės ir pasipylė atsakymai: „reikia mamos ir tėčio“; „reikia šeimos”; „reikia dainuoti, šokti ir sportuoti“; „reikia gerti pieną“; „reikia valgyti daug daržovių, vaisių, uogų“…

Daugiau nuotraukų >>

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą
 

Rugpjūtis 2018
P A T K P Š S
« Lie    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Puslapiai

Nauji įrašai

Temos

Archyvai

Naujienlaiškis

Jūsų el. paštas:

********************

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka

    Panevio miesto VB elektroninis katalogas

Pagalbos vaikams linija

MetaBūkime draugais

*****

Paskaitykime

Pavartykime

Pažaiskime

***

smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams

Žymų debesėlis

*
*
*
*
*
*
*
*
*