Baltos lankos, juodos avys

Vaikų bibliotekoje „Žalioji pelėda“ įvyko raiškaus skaitymo konkursas „Baltos lankos, juodos avys“. Čia varžėsi „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos 1 – 4 klasių mokiniai dėl galimybės atstovauti savo mokyklą miesto skaitovų konkurse. Renginį pradėjo praėjusių metų konkurso laureatė, visus sužavėjusi be galo išraiškingai perskaitytu Vytautės Žilinskaitės apsakymu „Baidyklė po krėslu“.

Vėliau jau varžėsi konkurso dalyviai – mažieji skaitovai. Šventiškai nusiteikę ir pasitempę, vaikai raiškiai skaitė savo pasirinktus tekstus. Vertinimo komisijai (bibliotekos vedėja Alvida Bratkauskienė, mokyklos direktoriaus pavaduotoja Rasa Armakauskienė ir lietuvių kalbos mokytoja Valdonė Lelienė) ne taip ir lengva buvo išrinkti geriausią.

Kol komisija ginčijosi, žiūrovus ir dalyvius linksmino Violetos Merkienės mažųjų šokėjų grupė, skambėjo kanklės ir smuikai.

Laureate tapo antrokė Gabija Tuomaitė, skaičiusi ištrauką iš D. Rodario knygos. Negalima nepaminėti išraiškingai ir uždegančiai skaičiusių savo pasirinktus tekstus Paulinos Lupeikytės ir Viktorijos Ignatavičiūtės. Nepastebėtos neliko skaitovės Liepa Povilionytė, Ugnė Paurytė ir kiti. Visi konkurso dalyviai išsinešė padėkos raštus. O trys bibliotekos išrinktos prizininkės buvo apdovanotos dar ir knygomis.

Skaitovų konkursas – dar vienas gražus renginys į „Mūsų metų” (interpretuojant Kristijono Donelaičio metų ciklą) projektinių darbų kraitę vaikų bibliotekoje „Žalioji pelėda”, kurių per metus planuojama surinkti pilną aruodą.

Daugiau nuotraukų>>>

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras

na manau tikrai buvo renginys superinis :)

plastikiniai langai | 2014-08-11 09:12

Rašyti komentarą




 

Spalis 2018
P A T K P Š S
« Rgs    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Puslapiai

Nauji įrašai

Temos

Archyvai

Naujienlaiškis

Jūsų el. paštas:

********************

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka

    Panevio miesto VB elektroninis katalogas

Pagalbos vaikams linija

Meta



Būkime draugais

*****

Paskaitykime

Pavartykime

Pažaiskime

***

smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams

Žymų debesėlis

*
*
*
*
*
*
*
*
*