Bibliotekoje – daržovių paradas

Visą praėjusią savaitę į biblioteką vaikai rinkosi nešini įmantriai išaugusiomis daržovėmis, vaisiais bei išmoningai iš jų sukurtais darbeliais. Darbeliai, panaudojant įvairiausią gamtinę medžiagą, buvo kuriami ne tik pavieniui, bet ir grupėmis ar net ištisomis klasėmis. Netrukus bibliotekos parodinę erdvę okupavo rudens gėrybės, virtusios įvairiais žmogeliukais, gyvūnėliais, laivais ar pasakų personažais…

Netrūko ir žiūrovų: autorių draugų, tėvelių ar kitų šeimos narių. Vieniems buvo smalsu pamatyti, pasigrožėti tuo kas sukurta, kitiems – pasisemti idėjų naujiems kūrinėliams.

„Daržovių paradą“ gražiai papildė „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos 3b klasės mokinių kūrybinių darbelių paroda „Rudenėlis lapais bėga“. Trečiokų mokytoja Laima Palionienė.

„Rudeninės savaitės” bibliotekoje renginiuose dalyvavo ir „Pagranduko“ lėlės. Pasižiūrėti spektakliuko buvo sugužėję „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos pirmokėliai su mokytoja Sigita Bekerienė.

Kai parodos jau buvo parengtos, o biblioteka kvepėjo rudeniu, vaikai susirinko į rudenėlio šventę „Rugsėjo dovanos“. Nors ir ruduo, šiltą ir jaukią programėlę parengė ir parodė, vėlgi „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos pradinukai – 3a klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Snaigės Varanauskienės. Mažieji žiūrovai, kartu su mokytoja „skaniai” fantazavo: ragavo ir valgė iliuzines daržoves, rinko žemuoges, saujytėmis jas pylėsi į burnas ir visi vienbalsiai džiaugėsi – „Kaip skanu..!“. Vienas mokinių, pasirėdęs Dėde Rudenėliu sukvietė savo draugus, „daržoves“ paradui. Vaikai deklamavo kiekvieną daržovę atitinkančius eilėraštukus, šoko riešutėlių šokį.

Baigiantis šventei, bibliotekos vedėja Alvida Bratkauskienė visus – ir aktorius, ir žiūrovus vaišino saldumynais o, kad sutemus būtų saugūs gatvėje – dovanojo vaikams po atšvaitą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą
 

Spalis 2018
P A T K P Š S
« Rgs    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Puslapiai

Nauji įrašai

Temos

Archyvai

Naujienlaiškis

Jūsų el. paštas:

********************

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka

    Panevio miesto VB elektroninis katalogas

Pagalbos vaikams linija

MetaBūkime draugais

*****

Paskaitykime

Pavartykime

Pažaiskime

***

smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams

Žymų debesėlis

*
*
*
*
*
*
*
*
*