… kai Velykė ateina į kiemą

Gražų pirmosios savaitės po šv. Velykų rytmetį, biblioteka tradiciškai sukvietė į margučių ridenimo šventę „Jau Velykė atėjo į kiemą“. Tądien rinkosi mažiausieji – lopšelio darželio „Puriena“ auklėtiniai, bibliotekos skaitytojai, į šventę įsitraukė net vaikai žaidę prie kompiuterių ir tuo liko labai patenkinti…

Dar prieš šv. Velykas vaikų biblioteka „Žalioji pelėda“ pasipuošė pavasarinėmis puokštėmis ir kompozicijomis, o pro langus visus viliojo popieriaus karpiniai su dailiais ir originaliais margučių raštais. Tai „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos pradinukų darbeliai, kurių mokytoja Vigita Pankevičienė.

Šventės dalyvius pasitiko pati tikriausia, lietuvių tautiniais rūbais pasipuošusi Velykė (vyresn. bibliotekininkė Vida Krauleidienė). Gražiai su ja pabendravę, pasidalinę margučių dažymo džiaugsmais, pasiaiškinę įvairiausių spalvų ir raštų reikšmes, vaikai iš Velykės sulaukė ir užduočių. Susirinkusieji choru ir pavieniui deklamavo eilėraščius apie margučius, pavasarį, Velykas, minė mįsles, o įdomiausia buvo įvairiausiais raštais išmarginti po didelį, didelį iš spalvoto popieriaus iškirptą kiaušinį, kurių mini parodėlė tuoj pat papuošė biblioteką. Tačiau, vis dėl to, daugiausia emocijų vaikams suteikė margučių ridenimas.

Besibaigiant šventei, bibliotekos vedėja Alvida Bratkauskienė visiems padalino po baltą popierinį kiaušinį, kurį nuspalvinti – smagi užduotėlė namų darbams, visiems šventės dalyviams priminsianti įdomiai praleistą laiką bibliotekoje.

Susitikti su Velyke, panoro ir „Ąžuolo” pagrindinės mokyklos pirmokėlai. Pačią pirmąją dieną po vaikų Velykėlių, nešini naujai margintais kiaušiniais, ąžuoliečiai sugužėjo į biblioteką. Smagiai pabendravę su Velyke (Pranutė Dorošenkienė), paridenę margučių, pačius gražiausius dovanojo bibliotekai, kurie tuojau pat pateko į velykinę parodėlę.

Daugiau nuotraukų>>

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 3

graži šventė

| 2012-04-12 15:03

linksma šventė

| 2012-04-19 09:57

Ačiū labai už gražią šventę. Linkiu ir toliau taip gražiai dirbti. Pedagogė Jolanta iš “Purienos”

Jolanta | 2012-04-21 21:28

Rašyti komentarą
 

Spalis 2018
P A T K P Š S
« Rgs    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Puslapiai

Nauji įrašai

Temos

Archyvai

Naujienlaiškis

Jūsų el. paštas:

********************

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka

    Panevio miesto VB elektroninis katalogas

Pagalbos vaikams linija

MetaBūkime draugais

*****

Paskaitykime

Pavartykime

Pažaiskime

***

smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams

Žymų debesėlis

*
*
*
*
*
*
*
*
*