Kalėdinė pasaka bibliotekoje

Nenumaldomai sukasi laiko ratas, kasdien vis labiau priartindamas didžiąsias metų šventes. Jau senokai eglutėmis, žaisliukais, lempučių girliandomis mirga prekybos centrai, įžiebiamos eglės miestų aikštėse, puošiasi mokyklos, įstaigos… Puošiasi ir vaikų biblioteka „Žalioji pelėda”. Jau gražia tradicija tampa, kad bibliotekos eglutę ir pačią biblioteką šventiškai padabina jos skaitytojai.

Šiais metais, kaip ir kasmet, į biblioteką renkasi knygų ir bibliotekos draugai iš miesto mokyklų, vaikų darželių. „Verdenės” pagrindinės mokyklos 1c klasės vaikai, vadovaujami mokytojos Loretos Valainienės biblioteką papuošė puikia šventinių darbelių paroda „Seku Kalėdinę pasaką”. Ant sienų puikuojasi guašu tapyti mažųjų dailininkų piešiniai su snieguotos žiemos vaizdais, šalia - dailių prakartėlių paroda.

Mokytoja Eglė Čepulienė bibliotekai dovanojo advento vainiką, kurio kas savaitę vis naujai uždegtos žvakės liepsnelė primena apie praėjusią dar vieną laukimo savaitę ir mirksėdama kviečia užsukti į biblioteką. O „Ąžuolo” pagrindinės mokyklos pradinukų, su mokytojomis Vigita Pankevičiene ir Sigute Kairiene dėka, į bibliotekos langus „atkeliavę” nykštukai, snieguotomis pirštinaitėmis ir baltais aulinukais, kiekvienam seka savo pasaką… Bibliotekos viduje pasitinka šventinių raudonų burbulų lietus - tai irgi išradingųjų ąžuoliečių dovana. Biblioteką puošti padėjo ir patys mažiausieji - Kąstyčio Ramanausko katalikiško lopšelio darželio vaikai su savo auklėtoja Vaida Ladavičiūte. Kiek vėliau, languose besisupantys nykštukai, pažadino ir stebuklų kupiną Kalėdinį miestelį, kurį „statė” regos centro „Linelis” auklėtiniai.

Originaliai papuošę biblioteką vaikai čia rinkosi patys pasidžiaugti ir draugams parodyti savo darbus, pabūti kartu, pasidalinti didžiųjų švenčių laukimo nuotaikomis  - juk bibliotekoje tęsiasi adventinių renginių ciklas.

Visus sužavėjo baltųjų paukščiukų šokis. Tai „Verdenės” pagrindinės mokyklos pirmokų (mokytoja Loreta Valainienė) pasirodymas. O šventinėmis nykštukų kepuraitėmis pasipuošę tos pačios mokyklos trečiokai (mokytoja Rasa Putauskienė) į savo pasirodymą įtraukė net žiūrovus.

Besiskirstydami po renginio, vaikai išsinešė ne tik gerą prieššventinę nuotaiką, bet ir verdeniečių paruoštas šventines dovanėles: mažieji - originalius ir spalvingus darbelius iš druskos tešlos, o suaugusieji po megztą kojinę su joje paslėptu palinkėjimu. „Žaliąją pelėdą” puošiančios parodos „Seku Kalėdinę pasaką…” darbelių autoriams bibliotekos vedėja Alvida Bratkauskienė įteikė po padėkos raštą, geriausiems - diplomus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą
 

Spalis 2018
P A T K P Š S
« Rgs    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Puslapiai

Nauji įrašai

Temos

Archyvai

Naujienlaiškis

Jūsų el. paštas:

********************

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka

    Panevio miesto VB elektroninis katalogas

Pagalbos vaikams linija

MetaBūkime draugais

*****

Paskaitykime

Pavartykime

Pažaiskime

***

smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams

Žymų debesėlis

*
*
*
*
*
*
*
*
*