Labas pasauli!

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda” svetingai laukia smalsių ir išradingų mergaičių ir berniukų.

Įvairios knygelės, laikraščiai ir žurnalai padės pažinti pasaulį, paruošti pamokas, maloniai praleisti laisvalaikį.

Vaikai, kuriuos vilioja paslaptingas žinių pasaulis, laukiami Vaikų informacijos ir laisvalaikio centre. Čia mažieji lankytojai gali naudotis jiems skirtais informaciniais leidiniais bei naršyti internete 4 kompiuterizuotose darbo vietose.

Bibliotekoje veikia vaikų kūrybinės saviraiškos klubas „Dryžuota kojinė” ir lėlių teatras „Pagrandukas”.

Kasmetinė Vaikų knygos šventė – Vaikų literatūros skyriaus „Žalioji pelėda” vizitinė kortelė ir yra ypač populiari tarp mažųjų panevėžiečių. Knygos šventes biblioteka pradėjo organizuoti dar 1996 m. Greitai žiūrovai ir dalyviai nebetilpo į mažas Vaikų literatūros skyriaus patalpas – bibliotekos organizuojama Knygos šventė tapo viso miesto vaikų Knygos švente ir vyksta Panevėžio Muzikiniame teatre (Nepriklausomybės a. 8).

Knygos šventės metu vaikai ne tik turi galimybę pabendrauti su rašytojais, aktoriais, knygų leidėjais bei herojais, bet ir yra aktyvūs šventės dalyviai: rengia savo darbų parodas, knygų pristatymus – inscenizacijas, dalyvauja viktorinose, koncertuoja.

Vasarą bibliotekoje organizuojamos vaikų užimtumo stovyklos. Atostogaujantys vaikai turiningai leidžia laisvalaikį – skaito, žaidžia, užsiima kūrybine veikla, vyksta į ekskursijas.

Vaikų literatūros skyriuje mažieji lankytojai laukiami kasdien (išskyrus savaitgalį ir paskutinį mėnesio penktadienį) nuo 10 iki 18 val.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 3

uoj kaip biblioteka pasikeitusi! kai aš dar maža buvau ir lankiausi, tai nei žalių sienų buvo, o ten kur raudoni foteliai, tai parodos visad vykdavo :))

Justulė | 2010-11-18 15:16

oi kaip miela prisiminti, kai porą kartų per dieną į šią biblioteką sugebėdavau atkeliaut :)

liūdnas debesiukas | 2010-11-18 15:18

Justule ir liūdnas debesiuk, ačiū už virtualų apsilankymą, smagu, kad išliko šilti prisiminimai iš jūsų vaikystės bibliotekos :)

Žalioji Pelėda | 2010-11-18 20:28

Rašyti komentarą
 

Lapkritis 2018
P A T K P Š S
« Spa    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Puslapiai

Nauji įrašai

Temos

Archyvai

Naujienlaiškis

Jūsų el. paštas:

********************

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka

    Panevio miesto VB elektroninis katalogas

Pagalbos vaikams linija

MetaBūkime draugais

*****

Paskaitykime

Pavartykime

Pažaiskime

***

smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams

Žymų debesėlis

*
*
*
*
*
*
*
*
*