Mes – Lietuvos vaikai

Artėjant Lietuvai svarbiai datai, Vasario 16-ai, vaikų bibliotekoje „Žalioji pelėda“ vyksta renginiai primenantys jaunajai kartai mūsų šalies istoriją, jos valstybingumo kelią, skatinantys patriotizmą, meilę Lietuvai.

Daugiau nuotraukų>>>

Renginių ciklą pradėjo „Šaltinio“ progimnazijos pradinių klasių mokinių projektinis renginys „Lietuvėle tu mana, tu graži tėvyne“. Jo metu bibliotekoje atidaryta šios mokyklos 1c ir 4b klasių vaikų kūrybinių darbelių, skirtų Tėvynei paroda.

Tautine simbolika ir piešiniais papuoštoje bibliotekoje mokytojos Vitalija Bartkienė ir Sigita Bekerienė vaikams pravedė atvirą integruotą pamoką. Pasitelkiant vaizdinę medžiagą ketvirtokai supažindino su Lietuvos valstybingumo istorija, aiškinosi ką reiškia kiekviena trispalvės spalva, deklamavo Lietuvai skirtas eiles, dūdavo dūdelėmis, dainavo.

Daugiau nuotraukų>>>

Pilietiškumo diena – tai irgi šaltiniečių dovana Lietuvai. „Šaltinio“ progimnazijos padinių klasių mokytojos Aušra Klevečkienė ir Aelita Melėnienė (joms talkina Vitalija Bartkienė) vykdo projektą „Mažųjų darbštuoliukų dirbtuvėlės“. Projekto tikslas pažymėti Lietuvai įsimintinas datas, bendrauti ir bendradarbiauti su kitomis mikrorajono įstaigomis, į veiklą įtraukiant 3 – 6 metų vaikus. Pagal šį projektą pradinių klasių mokiniai surengė turiningą pasibuvimą savo mažiesiems bičiuliams iš „Vyturėlio“ lopšelio darželio. Į draugišką būrį vaikų bibliotekoje „Žalioji pelėda“ susirinko ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Parodę įdomią programėlę, vyresnėliai pakvietė darželinukus patiems pasidaryti spalvingas tautines vėliavėles bei Tėvynės vaizdais išmarginti juostą. Baigiantis renginiui visi vaišinosi meilės saldainiais ir apsijuosę pačių išmargintą juostą pozavo bendrai nuotraukai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą
 

Spalis 2018
P A T K P Š S
« Rgs    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Puslapiai

Nauji įrašai

Temos

Archyvai

Naujienlaiškis

Jūsų el. paštas:

********************

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka

    Panevio miesto VB elektroninis katalogas

Pagalbos vaikams linija

MetaBūkime draugais

*****

Paskaitykime

Pavartykime

Pažaiskime

***

smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams

Žymų debesėlis

*
*
*
*
*
*
*
*
*