Parodoje „EXPO Aukštaitija 2017“

Daugiau nuotraukų>>>

Paskutinį rugsėjo savaitgalį „Cido“ arenoje vykusioje 22-oje tradicinėje tarptautinėje verslo ir pasiekimų parodoje „EXPO Aukštaitija 2017“ lankytojus pasitiko galybė įvairiausių organizacijų: nuo verslo įmonių, amatininkų iki švietimo bei kultūros įstaigų.

Renginys vienoje vietoje subūrė daugiau kaip 150 dalyvių, tarp kurių – Panevėžio regiono bibliotekų stendas. Jame šeimininkavo Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės biblioteka su kolegomis iš Panevėžio, Anykščių bei Kupiškio savivaldybės viešųjų bibliotekų.

Šeštadienį bibliotekų stende gerą pusdienį lankytojus džiugino Panevėžio savivaldybės viešoji biblioteka, paruošusi išmanią programa visai šeimai.

Panevėžiečius ir miesto svečius kvietėme pasinerti į kūrybinę veiklą, atsipūsti ir papramogauti. Norėjome supažindinti su lavinančia šiuolaikine biblioteka.

Atvykę į parodą galėjo išmaniai skaityti knygas „Robotai“, „Pasaulio pasakos“, „Afrikos gyvūnai“, „Gamtos metų ratas“. Tai puikus būdas sudominti jaunąją kartą. Pasitelkus išmaniąsias technologijas, istorijos kaip mat atgyja ne tik vaizduotėje, bet ir realybėje! Tereikia nukreipti planšetę į interaktyvią papildytos realybės knygą ir gali grožėtis staiga išnyrančiais trimačiais personažais.

Mažieji išbandė ir virtualios realybės akinius, kurių dėka galėjo pasinerti į trimatį pasakos „Trys paršiukai“ pasaulį. Vaikai smalsiai stebėjo, kaip paršeliai bando pastatyti tvirtą namelį, su kokiais iššūkiais susiduria.

Vaikai noriai spalvino „atgyjančius“ piešinius. Žiūrint pro planšetės ekraną į jų darbelius, paveikslėliuose pavaizduoti daiktai bei gyvūnai ėmė judėti.

Praeiviai taip pat galėjo ir šiek tiek pasimokyti - sužinoti, kas slepiasi po QR kodais.

Ypač didelio dėmesio parodoje sulaukė 3D spausdintuvas. Praeiviai stebėjo, kaip jis veikia, išbandė jėgas spręsdami spausdintuvu pagamintas smagius trimačius galvosūkius.

Džiaugiamės, kad susidomėjusių ir norinčių pažaisti, dalyvauti edukacijose netrūko. Apibendrinant parodoje praleistas valandas, galima sakyti – įrodėme, kad bibliotekoje tikrai yra ką veikti visai šeimai!

Indrė Rapkevičienė,
vyresn. metodininkė komunikacijai ir projektų valdymui

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą
 

Spalis 2018
P A T K P Š S
« Rgs    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Puslapiai

Nauji įrašai

Temos

Archyvai

Naujienlaiškis

Jūsų el. paštas:

********************

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka

    Panevio miesto VB elektroninis katalogas

Pagalbos vaikams linija

MetaBūkime draugais

*****

Paskaitykime

Pavartykime

Pažaiskime

***

smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams

Žymų debesėlis

*
*
*
*
*
*
*
*
*