Patirties sklaida

Daugiau nuotraukų>>>

Paskutinės dvi gegužės savaitės „Žaliajai pelėdai“ buvo turtingos galimybėmis pasisemti žinių ir pasidalinti savo gerąja patirtimi su kolegomis iš Lietuvos ir užsienio.

Gegužės 20-22 dienomis Nidoje vyko tarptautiniai patirties sklaidos mokymai „Tarptautinis tarpregioninis dialogas: pokyčių valdymas, patirties sklaida ir partnerystė“. Mokymų tikslas – tobulinti viešųjų bibliotekų darbuotojų įgūdžius valdymo, tarptautinio bendradarbiavimo, inovacijų diegimo, naujų paslaugų vartotojams kūrimo srityse, mokyti kūrybiškai perduoti ir perimti tarptautinę patirtį ir ją pritaikyti siekiant pozityvių pokyčių įvairiose bibliotekų veiklose.

Šių mokymų partneriai: Lietuvos savivaldybių asociacija, Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų asociacija, Lietuvos bibliotekininkų draugija, Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnybos Suaugusiųjų švietimo skyrius, Lenkijos viešųjų bibliotekų asociacija, Ukrainos bibliotekų asociacija, Latvijos bibliotekininkų asociacija.

Džiugu, kad į patirties sklaidos mokymus Nidoje buvo pakviesta ir mūsų bibliotekos – Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus „Žalioji pelėda“ vedėja Alvida Bratkauskienė. Ji ne tik pasisėmė žinių, bet ir pati skaitė pranešimą, kuriuo dalinosi gerąja bibliotekos darbo patirtimi ir pristatė vaizdinę medžiagą apie „Žaliąją pelėdą“.

Pranešimą apie „Žaliosios pelėdos“ patirtį „Biblioteka – mažųjų draugas“ Alvida Bratkauskienė skaitė ir gegužės 26 dieną Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje vykusiame seminare „Kūrybiškumas bibliotekininko darbe“. Antrą seminaro dieną dalyvavo Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centro organizuotuose mokymuose „Miriorama – kūrybinis skaitymo skatinimas“.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą
 

Lapkritis 2018
P A T K P Š S
« Spa    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Puslapiai

Nauji įrašai

Temos

Archyvai

Naujienlaiškis

Jūsų el. paštas:

********************

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka

    Panevio miesto VB elektroninis katalogas

Pagalbos vaikams linija

MetaBūkime draugais

*****

Paskaitykime

Pavartykime

Pažaiskime

***

smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams

Žymų debesėlis

*
*
*
*
*
*
*
*
*