Šuns diena bibliotekoje

Daugiau nuotraukų>>

Šiais metais balandžio 24 dieną jau trečią kartą Lietuvoje minima Šuns diena. Ją skelbia Lietuvos kinologų draugija. Šuns dieną švenčia ir suomiai.

Ši diena skirta keisti visuomenės požiūrį į šunis, akcentuojant, kad meilė, visų pirma, reiškia atsakomybę. Prieš nuspręsdamas auginti šunį namuose, privalai suvokti, kad tampi už jį atsakingas – privalai juo rūpintis ir neišmesti į gatvę, kai įkyrės. Kiekvienas šuns šeimininkas privalo išmokyti savo augintinį tinkamai elgtis ir namuose, ir viešumoje.

Vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ Šuns diena buvo minima jau ir praėjusiais metais. Tada bibliotekininkėms talkino „kolega šuo“.

2018 metų Šuns dienos tema – Šuo ir aš: MOKAU IR MOKAUSI. Ta proga „Žaliojoje pelėdoje“ paruošta vaikiškos, grožinės ir specialios literatūros apie šunis bei žaislų paroda.

24-ą dieną pirmasis lankytojas šuo biblioteką aplankė dar neprasidėjus darbo valandoms. Bibliotekininkės į darbą rinkosi irgi vedinos savo keturkojus draugus. „Žaliosios pelėdos“ kieme grojanti muzika ir vedėja Alvida Bratkauskienė kvietė užsukti visus praeivius su šunimis. Čia jų laukė simboliniai prizai.

Šuns dieną „Žaliojoje pelėdoje“ aplankė ir TV3 filmavimo komanda. Buvo sukurtas ir žiniose parodytas reportažas (38.45 min.)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą
 

Spalis 2018
P A T K P Š S
« Rgs    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Puslapiai

Nauji įrašai

Temos

Archyvai

Naujienlaiškis

Jūsų el. paštas:

********************

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka

    Panevio miesto VB elektroninis katalogas

Pagalbos vaikams linija

MetaBūkime draugais

*****

Paskaitykime

Pavartykime

Pažaiskime

***

smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams

Žymų debesėlis

*
*
*
*
*
*
*
*
*