BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Svečiai “Žaliojoje pelėdoje”

Džiaugiamės, kad biblioteka „Žalioji pelėda“ yra žinoma ne tik miesto mažųjų skaitytojų, bet ir kaimyninių rajotų vaikams. Lapkričio 24 dieną „Žalioji pelėda“ sulaukė svečių net iš Pasvalio rajono. Tai Pumpėnų vidurinės mokyklos, Rinkūnų skyriaus žingeidūs ir smalsūs pradinukai. Mažuosius čia atlydėjo mokytojos Vilija Grubienė, Jesenija Marcinkonytė ir Rinkūnų kaimo bibliotekos bibliotekininkė Vita Baltrūnienė.

Svečiai atvežė gražių lauktuvių – knygą „Ant tėviškės slenksčio“. Knyga apie Pasvalio rajono Rinkūnų, Stebeikių ir gretimų kaimų istoriją, jų žmones, likimus. Kaip pratarmėje rašo šios knygos sudarytoja Adelė Katuškevičienė, beje ir pati, savo lėšomis išleidusi ją: „Mes … rinkome žmonių prisiminimus, turimus archyvinius dokumentus ir stengėmės visus supažindinti su užmaršties dulkėm jau beveik nuklotais mūsų Tėviškės šviesos, kultūros židiniais arba nepelnytai pamirštais įvairių likimų žmonėmis. Mes žinome, kad į istoriją patenka tik žymūs žmonės, o didžioji dauguma lieka užmaršty.“ Knyga skirta Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečiui. Mūsų bibliotekos kolektyvas lieka dėkingas už šią gražią ir brangią dovaną.

Susitikti su svečiais iš Rinkūnų atėjo ir gretimos, „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos pirmokėliai, kuriuos atlydėjo mokytoja Laima Palionienė. Didelis naujų draugų būrys susidomėję vartė ir apžiūrinėjo bibliotekos knygeles. O kaip reikia elgtis su knygelėmis, kad jos ilgai išliktų gražios ir kuo daugiau vaikų galėtų jas paskaityti – supažindino bibliotekos lėlių teatro „Pagrandukas“ lėlės. Vaikams buvo parodytas spektakliukas „Miško biblioteka“. Jo veikėjai mažiesiems žiūrovams papasakojo kas ir kaip gali tapti bibliotekos skaitytojais, kaip patiems susirasti reikiamą knygelę, per kiek laiko reikia knygelę gražinti, nes ir kiti vaikai ją nori paskaityti ir daug kitų įdomių dalykų…

Svečių dovana bibliotekai, knyga "Ant tėviškės slenksčio"

Svečių dovana bibliotekai, knyga "Ant tėviškės slenksčio"


Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 4

Congratulations on possessing certainly certainly one of one of the vital refined blogs Ive arrive across in a while! Its simply wonderful how a lot you’ll be capable of think about away from a thing basically merely due to how visually gorgeous it is. Youve place collectively an awesome blog site space –great graphics, motion pictures, layout. That is actually a must-see website!

hgh pills | 2011-04-25 10:17

Gerą svetainę, kurios kainuoja daug dirbti, bet visi pranešimai yra vienoje vietoje. Sveikinu

Pigus aviabilietai | 2011-05-27 17:22

You should take part in a contest for one of the greatest blogs on the internet. I’ll recommend it site!

beats by dr dre | 2012-01-18 11:23

Rašyti komentarą
 

Vasaris 2020
P A T K P Š S
« Sau    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Puslapiai

Nauji įrašai

Temos

Archyvai

Naujienlaiškis

Jūsų el. paštas:

********************

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka

    Panevio miesto VB elektroninis katalogas

Pagalbos vaikams linija

MetaBūkime draugais

*****

Paskaitykime

Pavartykime

Pažaiskime

***

smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams

Žymų debesėlis

*
*
*
*
*
*
*
*
*