Sveikos mitybos rytmetys


Daugiau nuotraukų>>>

„Ši istorija prasidėjo skaistų rudens rytą, kai viena rūpestinga mama, išlydėdama į mokyklą du savo sūnelius, įdėjo jiems į kuprines vaisių ir liepė būtinai suvalgyti juos priešpiečiams…“ – skaitome Marijos Verseckaitės knygelėje-edukacinėje pasakoje apie sveiką mitybą „Stebuklingi Obuolio ir Kriaušės nuotykiai“. Šią knygelę rekomenduoja higienistų ir epidemiologų sąjunga.

Skaistų rudens rytą prasidėjo ir sveikos gyvensenos rytmetys vaikų bibliotekoje „Žalioji pelėda“. Minėtos knygelės interpretaciją, įkvepiančią pamėgti sveiką gyvenseną, parodė „Šaltinio” progimnazijos 3b (mokytoja Sigita Bekerienė) ir 2b (mokytoja Aelita Melėnienė) klasių mokiniai.

Senelė Sveikata, užsidėjusi dideliausius akinius, pravedė net keturias nepaprastas, įdomias ir pamokančias pamokas, kuriose vaizdingai pasipuošę knygelės herojai – daržovės, vaisiai, vitaminai – pasakojo kiekvienas apie savo naudą žmogaus organizmui. Čia dalyvavo ir įspūdingo dydžio sūris, ir apetitą žadinanti vaisių pintinė, ir net Baravykas – grybų karalius.

Nuošalyje neliko ir mažieji žiūrovai, lopšelio darželio „Diemedis“ paruošiamųjų grupių vaikai, auklėtojų Vilmos Lazdynienės ir Editos Maminskienės palydėti į „Žaliąją pelėdą”. Mažiesiems buvo menamos šia tema mįslės. Kas labai atidžiai klausė, tiems pavyko – dovanų kriaušę gavo.

Pabaigai darželinukai buvo pakviesti kartu su aktoriais sušokti grybų šokį. Jo smagi melodija ir dainelės žodžiai ilgai dar skambėjo vaikų lūpose: ir dalinantis saldžiais ir sveikais prizais, ir netgi besiskirstant į namus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą
 

Spalis 2018
P A T K P Š S
« Rgs    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Puslapiai

Nauji įrašai

Temos

Archyvai

Naujienlaiškis

Jūsų el. paštas:

********************

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka

    Panevio miesto VB elektroninis katalogas

Pagalbos vaikams linija

MetaBūkime draugais

*****

Paskaitykime

Pavartykime

Pažaiskime

***

smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams

Žymų debesėlis

*
*
*
*
*
*
*
*
*